Душек Infinity | MojSan
Kako odabrati madrac? Kupovina na rate
Navigacija Pregled proizvoda
0

Душек Infinity

4 нивоа на удобност за Ваши бескрајни сништа!

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 98

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 98

Cijena: KM

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 146

4 нивоа на удобност за Ваши бескрајни сништа!

Комбинирајќи различни материјали за производство на душеци, со цел да ги задоволиме Вашите потреби за разновидни подлоги за спиење настана душекот Infinity. Во својата компактна структура содржи два вида на ПУ пени со различна тврдост, поставени по дијагонала на душекот, како би добиле четири нивоа на удобност со цел прилагодување на подлогата за спиење според Вашите моментални потреби. Горниот слој на пената, од двете страни на јадрото на душекот, е профилиран со цел  на Вашето тело да му овозможи блага масажа и што поудобен контакт со самиот душек. Душек кој нуди високо ниво на удобност со вкупна висина од 20 цм, препорачан за лица со телесна тежина до 90 кг. 
 
Истражете ги своите соништа со душекот Infinity!
  • Висококвалитетна навлака со антиалергиски својства, се пере на 30оC ,направена од плетенина која ги задоволува барањата на Öko- Tex стандардите
  • Навлака на закопчување со патент
  • Јадрото на душекот е од два вида на пена со различна тврдост
  • Двостран душек со 4 нивоа на удобност
  • Профилиран површински слој од двете страни на јадрото за поквалитетно анатомско прилагодување на телото
  • Висина приближно 20 цм
  • За лица со тежина до 90 кг
  • Двостран душек
  • 4 нивоа на удобност 

Prodajna mjesta

MojSan® proizvode možete kupiti u 111 salona namještaja u BiH. Potražite naše proizvode i u Vašem gradu!