Постелнина MojSan Satin ROSSY | MojSan
Kako odabrati madrac? Kupovina na rate
Navigacija Pregled proizvoda
0

Постелнина MojSan Satin ROSSY

... бидејќи Вашата кожа избира така!

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 98

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 98

Cijena: KM

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 146

Нежни бои и различни дезени за Ваши удобни сништа!

Постелнини MojSan SATIN за совршено удобно чувство во спиењето. Изработени се од 100% природни памучни сатен влакна кои се исклучително пријатни за кожата. Ако сакате да си пружите врвен амбиент за спиење тогаш памучната сатенска постелнина е идеална за Вас бидејќи се работи за врвот на нашата понуда!

Постелнините MojSan се достапни во стандардни Single и Double димензии. Имаме широк избор на дезени кои ќе ја збогатат Вашата спална соба и ќе внесат свежина со секое утринско будење.

Постелнините се достапни во неколку дезени.

Постелнини MojSan ... бидејќи Вашата кожа избира така!

Single 200 x 140 ( за едно лице) 


 • Чаршаф: 240x140
 • Навлака за јорган: 200x140
 • Навлака за перница: 80x60
 • Навлака за перница: 70x50 

 

Double 200x200 ( за две лица - брачна ) 


 • Чаршаф: 260x240
 • Навлака за јорган: 200x200
 • Навлака за перница: 2x 80x60
 • Навлака за перница: 2x 70x50
 
 • Машинско перење до 40°C
 • Забрането користење на хемиски средства за избелување
 • Пеглање на средна температура, максимум 150°C 
 • Забрането хемиско чистење
 • Машинско сушње на ниска температура
Да се преврти пред перење и да не се чува водено
Да се користат средства за перење на обоени ткаенини
Да се одвојат темните бои посебно
Дефектите во производството се покриени со гаранција
 

Prodajna mjesta

MojSan® proizvode možete kupiti u 109 salona namještaja u BiH. Potražite naše proizvode i u Vašem gradu!