Ќебе MojSan RED | MojSan
Kako odabrati madrac? Kupovina na rate
Navigacija Pregled proizvoda
0

Ќебе MojSan RED

Ќебе MojSan Red ... лесна и топла прекривка!

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 98

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 98

Cijena: KM

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 146

Ќебе MojSan, идеална прекривка која ќе Ве маѓепса со своите топлински карактеристики и ќе го направи Вашиот сон удобен, а Вашата соба ќе ја збогати со прекрасни колоритни дезени.

Ќебе MojSan RED

 • Лесна и нежна прекривка за целото семејство
 • Идеален додаток на Вашата спална или дневна соба
 • Совршен подарок за семејството и пријателите
 • Модерен дизајн со декоративни детали
 • Достапна во димензија 200х150

Идеален избор за одмор во дневниот престој, спалната соба или пак за патувања и излети. Модерно дизајнираните ќебиња можат да послужат како декоративно решение за амбиентот во кој го поминувате времето за опуштање

 

Ќебињата MojSan се достапни во следниве дезени: RedPurplePink i Orange.

Суровински состав:

 • Акрил 86%
 • Памук 7%
 • ПЕС 7%

Ќебето MojSan RED е спакувано во практична кеса со рачка за носење

 

Одржување

 • Перење во машина на температура максимално до 300C.
 • Забрането пеглање
 • Забрането хемиско чистење
 • Забрането сушење во сушара
 • Забрането користење на хемиски средства за избелување

 

Prodajna mjesta

MojSan® proizvode možete kupiti u 109 salona namještaja u BiH. Potražite naše proizvode i u Vašem gradu!