Штеп ќебе MojSan Trend Savoy | MojSan
Kako odabrati madrac? Kupovina na rate
Navigacija Pregled proizvoda
0

Штеп ќебе MojSan Trend Savoy

За потопли денови!

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 98

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 98

Cijena: KM

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: views/product.php

Line Number: 146

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: views/product.php

Line Number: 146

Штеп ќебе MojSan Trend Savoy

Ако бараате лесна и практична прекривка за потоплите периоди во годината или пак престојувате во просторија каде собната температура е повисока, а тоа Ви претставува проблем Штеп ќебе Moj San Trend SAVOY е идеално решение за Вас. Оваа лесна штеп прекривка Ви пружа удобна свежина во спиењето благодарение на оптималната дебелина на полнењето кое е обложено со 100% природна памучна ткаенина.

Природниот ranforcе памук којшто е користен за надворешното платно на штеп ќебето Trend Ви пружа исклучително удобно чувство на кожата и гарантира долготрајност со редовно одржување. Ranforce памукот е докажан како пријатен и цврст материјал што му дава дополнителна вредност на овој производ.

Практична, перлива и брзо се суши – штеп ќебето може да ги задоволи и најпребирливите спијачи. Овој производ може да се порача во две димензии: 200х140 и 200х200.

  • Памучна ткаенина
  • ПЕС влакна 200г/м2
  • Лесна прекривка за во топлиот период од годината, се пере на 40о C

Prodajna mjesta

MojSan® proizvode možete kupiti u 109 salona namještaja u BiH. Potražite naše proizvode i u Vašem gradu!